logo alternative-gastro

לקוחות מספרים

"כאבים בחזה, תחושת מועקה, דיכאון, חוסר מוטיבציה ועוד"

ג' מספר:

״בן 29, אנליסט במקצועי.
הגעתי לטיפול אצל מורן עקב כאבים בחזה ותחושת לחץ ומועקה, התסמינים שלי היו כאבים בחזה, דיכאון, חוסר מוטיבציה, בלבול, הרגשת אי ודאות ומרחק מעצמי וממקורבים אלי. חומרת הבעיה הייתה קשה והשפיעה על איכות החיים שלי, הגביל את הפתיחות שלי ואת רמות האנרגיה, סבלתי מהבעיה חצי שנה הלכתי לבדיקות ברפואה הקונבנציונאלית ולא מצאו ממצאים או בעיות כלשהן.
הגעתי למורן דרך המלצה מחברה, המפגשים עם מורן היו נעימים, מקדמים ומעודדים. היא טיפלה בי דרך דיקור וצמחי מרפא והגעתי אליה פעם בשבוע ולעיתים שבועיים.
כיום אני ממשיך בטיפול תחזוקה, חל שיפור במודעות ורמת הפעילות שלי השתפרה, במיוחד הרגשתי שהשתפר מערכת היחסים שלי עם עצמי, הרגשות שלי והמחויבות שאני לוקח על עצמי, הטיפול סייע לי בהרגשה הפיזית, מנטלית, נפשית, חברתית וזוגיות שאני נמצא בה.
מצבי היום הרבה יותר טוב מאז הטיפול, אני יותר קרוב לעצמי, יותר בעל ביטחון, יותר קשוב לרגשותיי ויותר פתוח לקרובי. לא התנסיתי בעבר ברפואה משלימה ואמליץ בחום לחברים שחווים קשיים שדומים לשלי, הטיפול סייע לי עם הבעיה הספציפית ועם מארד החיים שלי בתקופה זו באופן כללי.”

"כאבי בטן, שלשולים, יציאות לא סדירות"

א' מספר:

״היי קוראים לי איתי אני בן 24 עובד כמפיק.
הגעתי למורן לטיפול עם בעיות של מערכת עיכול (כאבי בטן, שלשולים, יציאות לא סדירות),
כשהגעתי אליה הייתי במצב דיי חמור שסבלתי ממנו שנים רבות.
אובחנתי וטופלתי ברפואה הקונבנציונלית לפני כשלוש שנים עזר לתקופות אבל תמיד חזר.
הגעתי למורן דרך חברה, מורן הייתה נעימה ומקבלת מאוד, הייתה רגישה וידעה לשאול את
השאלות הנכונות ובצורה טובה.
הרגשתי את האכפתיות בתשומת הלב לפרטים הקטנים, נתנה לי תחושה מאוד טובה
ושמחתי להגיע כל פעם מחדש.
הטיפול היה דיקור סיני, צמחי מרפא ועבודה על שינוי אורך חיים.
הגעתי אליה לטיפול כל שבוע/שבועיים.
הרגשתי הטבה מתחילת הטיפול הורגש שינוי מאוד מהר לאחר מכן התאזן לאט ולאחר מכן
בתדירות שונה בהתאם לתדירות הטיופל.
כיום אני יותר מודע לתזונה ולשינויי במצב הבטן שלי וממליץ לחברים או קרובי משפחה
להגיע לטיפול.״

"לחץ וחרדה"

ס' מספר:

״אני מטופלת אצל מורן רוזנגרט, הגעתי לטיפול בגלל לחץ וחרדה. התסמינים שלי היו דפיקות לב מואצות, בעיות שינה, עייפות כרונית והתקפי לחץ. התסמינים היו חמורים והגבילו אותי ביום יום, בלחשוב ברור ולפעול. סבלתי מהבעיה כמה חודשים ואובחנתי ברפואה קונבנציונלית, נתנו לי כדורים שעזרו אבל לא רציתי להיות תלויה בהם. הגעתי למורן דרך המלצה של חברה, והחוויה איתה הייתה מדהימה! היא טיפלה בי דרך דיקור סיני, צמחי מרפא ושיח כפעם בשבוע וישר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי הטבה.
כיום אני מגיעה אליה לטיפולי תחזוקה וישנו שיפור באיכות החיים שלי ובהרגלים. אני מרגישה הרבה יותר טוב לעומת המצב שהייתי בו לפני הטיפול.
לפני שהגעתי למורן לא התנסיתי בטיפולים ברפואה משלימה וכיום לאחר הטיפולים אמליץ לחברים או בני משפחה להגיע כי הטיפול משפר חיים. מורן מטפלת מעולה וקשובה לצרכים הכללים והרגעיים בכל פעם מחדש.״

"צרבות, שיעול ותחושת מזון עולה לגרון (רפלוקס)"

ח' מספר:

“בן 45, עובד בהייטק.
הגעתי למורן עם בעיות של ריפלוקס. התסמינים שלי היו צרבות, שיעול (בייחוד לאחר האוכל) ותחושה שמזון עולה לגרון.
לפני שהגעתי לטיפול חומרת המצב הטרידה אותה בחיי היום יום וגרמה לאי נוחות . סבלתי מריפלוקס כ7-8 שנים אובחנתי על ידי הרפואה הקונבנציונלית אך לא טופלתי מכיוון שהרפואיים הציעו לי כדורים נגד צרבות לטיפול בסימפטומים או טיפול פולשני בקיבה שלא הייתי מעוניין בו.
הגעתי למורן דרך פרסום בפייסבוק, המפגש עם מורן היה מאוד נעים, מקצועי ואכפתי. מורן הקשיבה לי, מאוד רצתה לעזור לי ועשתה זאת בצורה מקצועית ונעימה. היא טיפלה בי דרך דיקור וצמחי מרפא כפעם בשבוע, כבר לאחר 2-3 טיפולים החל שיפור!
לאחר 5 טיפולים הרגשתי הטבה אפילו יותר משמעותית וממשית.
כיום בעקבות הטיפולים אצל מורן עשיתי גם שינוי באורך חיים, אני שם לב יותר לתזונה ומנסה להקפיד בהתאם להמלצותיה.
לפני שהגעתי למורן לא טופלתי ברפואה משלימה בעקבות הטיפול ממליץ מאוד לחברי או לבני משפחה להגיע לטיפול מכיוון שישנם תחומים שהרפואה הקונבנציונלית לא נותנת להם מענה מספק והטיפול אצל מורן מאוד עזר לי.”

תפריט נגישות